Veřejné-osvětlení.cz Servis a správa veřejného osvětlení / firma Hofmeister / Olomouc

Fotogalerie

2017-08-23
0 fotografií
2017-08-23
0 fotografií
Květinová výzdoba na sloupech veřejného osvětlení
14 fotografií
Nový RVO - ALTIS 4 + US229
17 fotografií
Vánoční výzdoba-zima 2008-2009
Celkový přehled našich realizací vánoční výzdoby v obcích. Vánoční stromy.Vánoční motivy na sloupech Vánoční pronájmy.
94 fotografií
Výměna RVO ALTIS 6
Realizace přímé výměny RVO a propojením na stávající regulátor.Srdcem rozvaděče jsou astrohodiny US229,původní deion J21U/B 40A.Rozvaděč je rozměrově shodný s původním betonovým základem pro snadnou montáž.
9 fotografií
Bourání komína z MP16
Bezpečná a čístá metoda demolice komína.Stavební suť je přímo dopravena do přistaveného kontejneru.
7 fotografií
Výměna RVO ALTIS 4
Krok za krokem výměny přizděného rozvaděče veřejného osvětlení,za nový ALTIS 4 s astohodinami US229.Nový rozvaděč je maximálně přizpůsoben původní kabeláži pro snadnou v montáž.Všechny naše rozvaděče jdou provozovat v polonočním režimu pro úsporu energie.V RVO je montážní zásuvka 230V a vnitřní osvětlení.Pojistky nožové PN000,hlavní jistič lze ponechat původní DEION J21U/B.
18 fotografií
Výměna RVO ALTIS 5
Krok za krokem při výměně rozvaděče veřejného osvětlení ALTIS 5 s astrohodinami.Celá výměna je provedena bez omezení provozu VO.Rozvaděč je námi navržen a dodáván.Rychlý a kvalitní způsob rekonstrukce.
23 fotografií
Výměna svítidel BETY70W-včetně nátěru
Nové svítidlo se nejlépe vyjímá na novém sloupu,pokud nový není musí se natřít.Barva je určena přímo na očištěný sloup.
10 fotografií
Kácení rizikových stromů
Stromy do 16m výšky kácíme postupným ořezávaním bez rizika poškození okolí padajícími kusy stromu.Pro vyšší stromy si zajištujeme kolegy se spolehlivými plošinami MP22 a MP27.
14 fotografií
Vánoční stromy
Pro kvalitně vyzdobený vánoční strom je důležitá instalace ze dvou montážních plošin pro rovnoměrné rozmístění žárovek nebo světelného řetězu.Takto vyzdobený strom si zachovává prostorový tvar z jakéhokoliv úhlu pohledu.
14 fotografií
Dopravní značení
Pro naši každodenní činnost potřebujeme spolehlivé a praktické montážní plošiny na odolném podvozku. Proto provozujeme dvě montážní plošiny AVIA 31-T MP16 s možností elektropohonu při provozu v halách. Vozidla jsou vybavená veškerou technikou jako tzv. pojízdná dílna.
53 fotografií
Rekonstrukce sadových sloupů
Při výměně svítidla taktéž provádíme údržbu spodní části sloupu,výměna nehořlavé elektrovýzbroje,případně výměna patice včetně antikorozního nátěru sloupu.Jeli sloup křivý,bude vyrovnán.Posuďte sami jaký stav se ukrývá uvnitř patice!! Bydlí tam mravenci,pavouci,slimáci a hlodavci.
20 fotografií
Uhnilý sloup-výměna
Stáří a koroze = uhnilé sloupy.Provádíme přímou výměnu redukovaným sloupem žárově zinkovaným.Výměna výzbroje a nátěr a utěsnění patice je samozdřejmostí.
16 fotografií
Výměna RVO" Esta"
Postup výměny RVO v havarijním stavu za typyzovaný pilíř.Ovládání fotobuňkou"Lípa" dle přání zákazníka.Jednotlivé vývody jištěné jednofázovými jističi.
13 fotografií
Vánoční výzdoba-realizace
14 fotografií
Kabelové poruchy TOP28
Co všechno se můze na kabelech veřejného osvětlení nacházet po opravách rádobi odborníků a všeumělů. Někdy ani nevěříme svým očím. Posudťe sami….
28 fotografií